LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module
Merknaam: Kyocera
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
3,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
320(RGB)x240, QVGA 115PPI
Buitenmaatse module (mm):
76,9(B)x63,9(H)x5,2(D) mm
Kijkhoek:
80/80/80/60 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
400cd/m2
Signaalinterface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit) + SPI, 50-pins FPC
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, handheld PDA-apparaat
Garantie:
12 maanden
Milieu:
Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Markeren:
lcm tft lcd display
lcm industrieel tft display
panel tft lcd display
Productbeschrijving
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
TCG035QVLPAANN-AN00
Paneelmerk
Kyocera
Grootte (inch)
3,5 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
320(RGB)×240, QVGA 115PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
76,9(B)×63,9(H) ×5,2(D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
70,56(B)×52,92(H) mm
Responstijd
8/22 (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren
16,2M 50% NTSC
Lichtbron
2 strings WLED, 60K uur, Zonder Driver
Kijkhoek
80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10)
Touch
Zonder
Helderheid
400cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
1000 : 1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel, Handheld Apparaat
Frame Ratio
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -30 ~ 80 °C
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM Interface Type
Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 50 pins FPC
FPC connector
Pitch 0,5 mm
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 1
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 2
Gedetailleerde Afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 3
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 4
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 5
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 6
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 7
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 8
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 9
Veelgestelde Vragen
LCM Paneel Type Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inch 320x240 QVGA TFT-LCD Parallel RGB SPI Industriële Handheld PDA Apparaat Display Scherm Module 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%