TM101JDHG40 Tianma 10.1 İnç HDMI TFT İnce Film Transistör Sıvı Kristal Ekran 1280x800 WXGA
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM101JDHG40
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
230,7(G)x152,55(Y)x6,8(D)
Ekran Tipi:
SFT, Normalde Siyah, Geçirgen
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.), 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Arka Işık Türü:
6S5P WLED, 30K saat, LED Sürücülü
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Ekran VİOP Telefon Sağlık IoT ve gömülü sistemler
Çevre:
Çalışma Sıcaklığı: 20 ~ 70 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
19 adet/kutu
Vurgulamak:
Tianma ince film transistörlü sıvı kristal ekran
10.1 İnç ince film transistörlü sıvı kristal ekran
Tianma HDMI TFT ekran
Ürün Açıklaması
TM101JDHG40 Tianma 10.1 İnç TFT-LCD Panel
Ürün Genel Bakış
TM101JDHG40, Tianma tarafından geliştirilen 10.1 inç diyagonal bir TFT-LCD ekran panelidir.
Modelin seri üretimi 2020'nin 4. çeyreğinde başlıyor.
Ana Özellikler
  • Net, ayrıntılı görüntüler için 149 PPI ile 1280*800 WXGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 400 cd/m² parlaklık
  • Birden fazla perspektiften netlik için SFT teknolojisi ve 85/85/85/85 görüş açıları
  • Güvenilir veri iletimi için 40 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 800:1 kontrast oranı
  • 30.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K/16.7M renk desteği ve %50 NTSC renk gamı
  • Kompakt modül boyutları: 230.7 * 152.55 * 6.8 mm
Teknik Özellikler
Panel Modeli TM101JDHG40 Panel Markası Tianma
Boyut 10.1 İnç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)*800, WXGA 149PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 216.96 * 135.6 mm Ekran Modu SFT, Normalde Siyah, Transmisif
Tepki Süresi 25 ms (Tip.) Işık Kaynağı 6S5P WLED, 30K saat
Görüş Açısı 85/85/85/85 (CR≥10) Dokunmatik Yok
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) Kare Oranı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit) FPC Konektörü I-pex, 20455-040E-76, Pitch 0.5mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • VOIP Telefon sistemleri
  • Sağlık tıbbi cihazları
  • Endüstriyel izleme ve kontrol sistemleri
  • Ulaşım ve Lojistik ekranları
  • IoT ve gömülü sistemler
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%