TM101JDHG40 Tianma 10.1-inch HDMI TFT Thin Film Transistor Liquid Crystal Display 1280x800 WXGA
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM101JDHG40
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
230,7(B)x152,55(H)x6,8(D)
Weergavetype:
SFT, normaal zwart, doorlatend
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Helderheid:
400 cd/m² (standaard), 400 cd/m² (standaard)
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Type achtergrondverlichting:
6S5P WLED, 30.000 uur, met LED-driver
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel display VIOP Telefoon Gezondheidszorg IoT en embedded systemen
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: 20 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
19 stks/doos
Markeren:
Tianma thin-film transistor liquid crystal display
10.1-inch thin-film transistor liquid crystal display
Tianma HDMI TFT-display
Productbeschrijving
TM101JDHG40 Tianma 10,1 inch TFT-LCD-paneel
Productoverzicht
De TM101JDHG40 is een 10,1 inch diagonaal TFT-LCD display paneel ontwikkeld door Tianma.
De massaproductie van het model start in het vierde kwartaal van 2020.
Belangrijkste kenmerken
  • 1280*800 WXGA-resolutie met 149 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 400 cd/m2 helderheid voor uitstekend zicht
  • SFT-technologie met 85/85/85/85 kijkhoeken voor helderheid vanuit meerdere perspectieven
  • LVDS-interface met 40-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 50% NTSC kleurenpalet
  • Compacte module afmetingen: 230,7 * 152,55 * 6,8 mm
Technische specificaties
Panelmodel TM101JDHG40 Panelmerk Tianma
Grootte 10.1 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) * 800, WXGA 149PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 216.96 * 135,6 mm Afbeeldingsmodus SFT, meestal zwart, transmisief
Reactietijd 25 ms (Type.) Lichtbron 6S5P WLED, 30 km uur
Zienhoek 85/85/85/85 (CR≥10) Aanraking Zonder
Helderheid 400 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (Typ.) Frameverhouding 60 Hz
Werktemperatuur -20 ~ 70°C Bergingstemperatuur -30 ~ 80°C
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit) FPC-connector I-pex, 20455-040E-76, pitch 0,5 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • VoIP-telefoonsystemen
  • Medische hulpmiddelen voor gezondheidszorg
  • Industriële bewakings- en controlesystemen
  • Transport & Logistiek
  • IoT en ingebedde systemen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%