Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
16S4P WLED, 50K saat, Sürücü Yok
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI, 1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Parlaklık:
600 cd/m² (Tip.), 600 cd/m2
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Ekran Tipi:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
543,1(G)x317,4(Y)x15,3(D) mm
İletişim arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
543,1(G)x317,4(Y)x15,3(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Arayüz:
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Görüntüleme Ekranı
MPQ:
7 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
1920x1080 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
EV238FHM-N21
Panel Markası
BSDT
Boyut (inç)
23.8 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
543.1(G)×317.4(Y) ×15.3(D) mm
Ekran Modu
ADS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
527.04(G)×296.46(Y) mm
Tepki Süresi
14 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
16.7M 99% sRGB
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, Sürücüsüz
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
600 (Tip.)(cd/m²)
Güç Kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme
Kare Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1.0mm
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 1
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 2
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 3
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 4
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 5
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 6
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 7
Detaylı Görseller
Şirket Profili
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 8
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 9
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 10
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 11
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 12
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 13
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 14
SSS
Orijinal BOE EV238FHM-N21 23.8 inç 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı SRGB Yüksek Parlaklık 600nits Endüstriyel Görüntüleme Ekran Modülü 15
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%