Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
16S4P WLED, 50.000 uur, geen driver
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI, 1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Helderheid:
600 cd/m² (standaard), 600 cd/m2
Bedrijfstemperatuur:
Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C
Weergavetype:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
543,1(B)x317,4(H)x15,3(D) mm
Communicatie-interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
543,1(B)x317,4(H)x15,3(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Interface:
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel beelddisplay
MPQ:
7 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
1920x1080 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
EV238FHM-N21
Panelmerk
BSDT
Grootte (inch)
23.8 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
543.1 ((W) × 317.4 ((H) × 15.3 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
ADS, meestal zwart, transmittief
LCD Actief gebied ((mm)
527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Reactietijd
14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven
16.7M 99% sRGB
Lichtbron
WLED, 50K uur, zonder bestuurder
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
600 (typisch) (cd/m2)
Stroomvoorziening
5.0V (type.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, medische beeldvorming
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM-interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
FPC-connector
UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 1
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 2
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 3
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 4
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 5
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 6
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 7
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 8
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 9
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 10
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 11
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 12
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 13
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 14
Veelgestelde vragen
Oorspronkelijke BOE EV238FHM-N21 23.8inch 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm SRGB Hoge helderheid 600nits Industrial Imaging Display Module 15
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%