23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
543,1(G)x317,4(Y)x15,3(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
600cd/m2
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Görüntüleme Ekranı
MPQ:
7 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
1920x1080 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 0
Ürün Tanımı
Panel Modeli
EV238FHM-N21
Panel markası
BSDT
Boyut (inç)
23.8 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
543.1 ((W) × 317.4 ((H) × 15.3 ((D) mm
Ekran Kipi
ADS, normalde siyah, iletebilir.
LCD Aktif alanı ((mm)
527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Yanıt Zamanı
14 (Tip) (G'den G'ye)
Renkleri Göster
16.7M %99 sRGB
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, Sürücü olmadan
Görme açısı
89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
600 (Tip.) ((cd/m2)
Güç kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast oranı
10001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
FPC konektörü
UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1.0mm
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 1
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 2
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 3
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 4
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 5
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 6
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 7
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 8
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 9
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 10
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 11
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 12
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 13
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 14
Sık Sorulan Sorular
23.8 inç BOE EV238FHM-N21 Endüstriyel Görüntüleme Ekranı 1920x1080 FHD TFT LCD Panel Ekranı Yüksek Parlaklık 600nits sRGB 15
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%