23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Buitenmaatse module (mm):
543,1(B)x317,4(H)x15,3(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
600cd/m2
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel beelddisplay
MPQ:
7 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
1920x1080 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
EV238FHM-N21
Panelmerk
BSDT
Grootte (inch)
23.8 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
543.1 ((W) × 317.4 ((H) × 15.3 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
ADS, meestal zwart, transmittief
LCD Actief gebied ((mm)
527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Reactietijd
14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven
16.7M 99% sRGB
Lichtbron
WLED, 50K uur, zonder bestuurder
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
600 (typisch) (cd/m2)
Stroomvoorziening
5.0V (type.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, medische beeldvorming
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM-interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
FPC-connector
UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 1
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 2
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 3
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 4
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 5
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 6
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 7
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 8
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 9
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 10
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 11
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 12
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 13
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 14
Veelgestelde vragen
23.8 inch BOE EV238FHM-N21 Industrial Imaging Display 1920x1080 FHD TFT LCD-scherm met hoge helderheid 600nits sRGB 15
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%