8.4 inç Endüstriyel TFT Ekran LCD Modülü Mitsubishi AA084SC01 800x600 SVGA
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA084SC01
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Japonya
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
8,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
800(RGB)x600 SVGA 119PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
199,5x149 x10,2 YxDxD
Görüş Açısı:
88/88/88/88 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
600cd/m2
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
MPQ:
20 adet
Başvuru:
Endüstriyel
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
8
4 inç Endüstriyel TFT Ekran
800x600 endüstriyel ekran
Ürün Açıklaması
AA084SC01 Mitsubishi 8.4 inç SVGA IPS TFT-LCD Modülü
Yüksek performanslı 8.4 inçlik TFT-LCD ekran modülü, geniş sıcaklık aralığında güvenilir çalışmayı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • Açık görüntü kalitesi için 119 PPI ile 800 × 600 SVGA çözünürlüğü
  • Çeşitli ışık koşullarında mükemmel görünürlük için 600 cd/m2 yüksek parlaklık
  • Sürekli görüntü kalitesi için 88/88/88/88 bakış açıları ile IPS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 1000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 100.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • 262K/16.7M renk desteği ile% 72 NTSC renk gamı
  • Çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
  • Depolama sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Panel Modeli AA084SC01 Panel markası Mitsubishi
Boyut 8.4 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 199.5 ((W) × 149 ((H) × 10.2 ((D) mm Ekran Kipi SWV, normalde siyah, ışınlayıcı.
Etkin Alan 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm Yanıt Zamanı 12/12 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster 262K/16.7M % 72 NTSC Işık Kaynağı WLED, 100K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 600 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM) Uygulama Sanayi
Çerçeve Hızı 60Hz Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı
FPC konektörü I-pex, 20186-020E-11F, 1.25 mm'lik bir pitch Çevre Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80°C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitatif dokunuş isteğe bağlı
Seçenek kapasitif dokunma işlevselliği kullanıcının etkileşimini geliştirmek için kullanılabilir.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%