8.4inch Industrial TFT Display LCD Module Mitsubishi AA084SC01 800x600 SVGA
Ονομασία μάρκας: Mitsubishi
Αριθμός μοντέλου: AA084SC01
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
8,4 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Ψήφισμα:
800(RGB)x600 SVGA 119PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
199,5x149 x10,2 ΥxVxΒ
Γωνία θέασης:
88/88/88/88 (Τύπος)(CR 10)
Λάμψη:
600cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (Τύπος) (TM)
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Πίνακας αφής:
χωρίς
MPQ:
20PCs
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 80 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Βιομηχανική οθόνη TFT 8
4 ιντσών
Δείκτης βιομηχανικής εμβέλειας 800x600
Περιγραφή προϊόντος
AA084SC01 Mitsubishi 8.4-ιντσών SVGA IPS TFT-LCD Module
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση SVGA 800×600 με 119 PPI για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Υψηλή φωτεινότητα 600 cd/m² για εξαιρετική ορατότητα σε διάφορες συνθήκες φωτισμού
  • Τεχνολογία IPS με γωνίες θέασης 88/88/88/88 για σταθερή ποιότητα εικόνας
  • Διεπαφή LVDS με σύνδεση 20 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Αναλογία αντίθεσης 1000:1 για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 100.000 ώρες
  • Υποστήριξη χρωμάτων 262K/16.7M με χρωματική γκάμα 72% NTSC
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -30°C έως 80°C
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο Πάνελ AA084SC01 Μάρκα Πάνελ Mitsubishi
Μέγεθος 8.4 ίντσες Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 800(RGB)×600, SVGA 119PPI Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Διαστάσεις Μονάδας 199.5(Π)×149(Υ)×10.2(Β) mm Λειτουργία Οθόνης SWV, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό
Ενεργή Περιοχή 170.4(Π)×127.8(Υ) mm Χρόνος Απόκρισης 12/12 (Τυπ.)(Tr/Td)
Χρώματα Οθόνης 262K/16.7M 72% NTSC Πηγή Φωτός WLED, 100K ώρες, Με οδηγό LED
Φωτεινότητα 600 cd/m² (Τυπ.) Τροφοδοσία 3.3V (Τυπ.)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz Τύπος Διεπαφής LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), Σύνδεση 20 ακίδων
Σύνδεση FPC I-pex, 20186-020E-11F, Βήμα 1.25mm Περιβάλλον Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C
Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30 ~ 80°C
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Οθόνες μηχανών CNC
  • Οθόνη Βιομηχανικού Ελέγχου
Επιλογές Προσαρμογής
Προαιρετική χωρητική οθόνη αφής
Προαιρετική λειτουργία χωρητικής οθόνης αφής διαθέσιμη για βελτιωμένη αλληλεπίδραση χρήστη.
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%