8,4 inch industriële TFT-display LCD-module Mitsubishi AA084SC01 800x600 SVGA
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA084SC01
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Japan
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
8,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
800(RGB)x600 SVGA 119PPI
Buitenmaatse module (mm):
199,5x149x10,2 HxVxD
Kijkhoek:
88/88/88/88 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
600cd/m2
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
MPQ:
20 -stcs
Sollicitatie:
Industrieel
Omgeving:
Werktemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Garantie:
12 maanden
Markeren:
8
4 inch industrieel TFT-scherm
800x600 industriële tft display
Productbeschrijving
AA084SC01 Mitsubishi 8,4 inch SVGA IPS TFT-LCD-module
High-performance 8,4 inch TFT-LCD-displaymodule met 800×600 SVGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare werking in brede temperatuurbereiken vereisen.
Belangrijkste kenmerken
  • 800×600 SVGA-resolutie met 119 PPI voor een heldere weergave
  • 600 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht in verschillende lichtomstandigheden
  • IPS-technologie met 88/88/88/88 kijkhoeken voor een consistente beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 100.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 72% NTSC kleurengamma
  • Werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
  • Bergingstemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel AA084SC01 Panelmerk Mitsubishi
Grootte 8.4 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm Reactietijd 12/12 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.7M 72% NTSC Lichtbron WLED, 100K uur, met LED Driver
Zienhoek 88/88/88/88 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 600 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM) Toepassing Industrieel
Framerate 60 Hz Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
FPC-connector I-pex, 20186-020E-11F, pitch 1,25 mm Milieu Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -30 ~ 80°C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • CNC-machine-displays
  • Industrieel besturingsscherm
Aanpassingsopties
capacitieve aanraking optioneel
Optioneel capacitieve touchfunctie beschikbaar voor verbeterde gebruikersinteractie.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%