15,6 İnç EDP1.2 Endüstriyel TFT Dokunmatik Ekran 1920x1080 FHD BOE NV156FHM-N22
Marka Adı: BOE
Model Numarası: NV156FHM-N22
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
15.6 inç
Marka:
BOE
Çözünürlük:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141ppi
Modül Büyüklüğü (mm):
350.66 (h) × 216.15 (v) × 3.2 (d) mm
Aktif Alan:
344,16(G)×193,59(Y) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
300cd/m2
Kontrast Oranı:
1200:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
eDP (2 Şerit), eDP1.2, HBR1 (2,7G/şerit), 30 pimli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
dizüstü bilgisayar
Çevre:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Storage Temperatur
MPQ:
35 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
35 adet/kutu
Vurgulamak:
BOE tft dokunmatik ekran
eDP1.2 tft dokunmatik ekran
1920x1080 15 inç tft ekran
Ürün Açıklaması
NV156FHM-N22 BOE 15.6 inç tüketici TFT ekranı
1920×1080 FHD çözünürlüğü ile yüksek performanslı 15.6 inçlik TFT-LCD ekran modülü, dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve HMI uygulamaları için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • Olağanüstü açıklık için 141 PPI ile 1920×1080 FHD çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 300 cd/m2 parlaklık
  • 85/85/85/85 bakış açıları ile ADS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 30 pinli konektörlü eDP arayüzü
  • 1200Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 15.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • NTSC renk gamutunun % 45'i ile 262K renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: 0°C-50°C
Teknik özellikler
Panel Modeli NV156FHM-N22
Panel markası BOE
Boyut 15.6 inç
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 141PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 350.66 ((H) × 216.15 ((V) × 3.2 ((D) mm
Ekran Kipi ADS, normalde siyah, iletebilir.
Etkin Alan 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Yanıt Zamanı 30ms (Tip.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 262K,% 45 NTSC
Işık Kaynağı WLED [8S5P], 15K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 300 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 12001 (Tip) (TM)
Uygulama Dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, HMI cihazı
Çerçeve Hızı 60Hz
Arayüz Tipi eDP (2 şerit), eDP1.2, HBR1 (2.7G/yol), 30 Pin Bağlantısı
Depolama sıcaklığı -20°C ile 60°C arasında
Çalışma sıcaklığı 0°C - 50°C
Şekil Tarzı İnce (PCBA Flat, T≤3.2mm)
FPC konektörü JAE, FI-SE20P-HFE, 1.25mm'lik bir pitch
Başvurular
  • Not defteri
  • Dizüstü bilgisayar
  • Hepsi Birde Bilgisayarlar
  • Masaüstü Monitörleri
  • Kişisel Mobil Cihazlar
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%