15.6 inch EDP1.2 Industrial TFT Touch Screen Display 1920x1080 FHD BOE NV156FHM-N22
Merknaam: BOE
Modelnummer: NV156FHM-N22
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15,6 inch
Merk:
BOE
Oplossing:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141ppi
Buitenmaatse module (mm):
350.66(H) ×216.15(V) ×3.2(D) mm
Actief gebied:
344.16 (W) ×193.59 (H) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
300cd/m2
Contrastverhouding:
1200:1 (typ.) (TM)
Interface:
eDP (2 rijstroken), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
laptop
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
MPQ:
35pcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
35 stks/doos
Markeren:
BOE tft touchscreen
eDP1.2 tft touchscreen
1920x1080 15 inch TFT scherm
Productbeschrijving
NV156FHM-N22 BOE 15,6-inch TFT-display voor consumenten
Hoogwaardige 15,6 inch TFT-LCD-displaymodule met 1920×1080 FHD-resolutie, ontworpen voor notebooks, laptops en HMI-toepassingen.
Belangrijkste kenmerken
  • 1920×1080 FHD resolutie met 141 PPI voor uitzonderlijke helderheid
  • Helderheid van 300 cd/m2 voor uitstekend zicht
  • ADS-technologie met kijkhoeken 85/85/85/85
  • eDP-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1200:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 15.000 uur
  • 262K-kleurondersteuning met 45% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: 0°C tot 50°C
Technische specificaties
Panelmodel NV156FHM-N22
Panelmerk BOE
Grootte 15.6 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 141PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 350.66 ((H) × 216.15 ((V) × 3.2 ((D) mm
Afbeeldingsmodus ADS, meestal zwart, transmittief
Actief gebied 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Reactietijd 30 ms (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 262K, 45% NTSC
Lichtbron WLED [8S5P], 15K uur, met LED-driver
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 300 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 12001 (type) (TM)
Toepassing Laptop, Notebook, HMI-apparaat
Framerate 60 Hz
Interface type eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30 pinnen Connector
Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C
Werktemperatuur 0°C tot 50°C
Vormstijl Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm)
FPC-connector JAE, FI-SE20P-HFE, pitch 1,25 mm
Toepassingen
  • Notitieboek
  • Laptop
  • All-in-One-pc's
  • Desktopmonitors
  • Persoonlijke mobiele apparaten
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%