18.5 inç HMI TFT LCD Monitör Ekran Modülü 1366x768 WXGA MT185WHM-N10 BOE
Marka Adı: BOE
Model Numarası: MT185WHM-N10
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
18,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
430,4(Y)x254,6(D)x11,4(D) mm
Çözünürlük:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Parlaklık:
200cd/m2
Kontrast Oranı:
600:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı:
45/45/25/40 (Tip) ((CR≥10)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Arka ışık:
WLED [14S2P], 30K saat, Sürücüsüz
Çevre:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Storage Temperatur
Başvuru:
Masaüstü Monitör HMI
MPQ:
13 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
13 adet/kutu
Vurgulamak:
18.5 inç TFT LCD monitörü
1366x768 tft LCD monitörü
MT185WHM-N10
Ürün Açıklaması
MT185WHM-N10 BOE 18.5 İnç TFT LCD Ekran Modülü
18.5 inç TFT-LCD ekran modülü, 1366×768 WXGA çözünürlüğe sahip olup, güvenilir performans gerektiren HMI masaüstü monitör uygulamaları için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler
  • Net görüntüler için 84 PPI ile 1366×768 WXGA çözünürlük
  • İyi görünürlük için 200 cd/m² parlaklıkta ekran
  • Geniş görüş açılarına sahip TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 30 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 600:1 kontrast oranı
  • 30.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 16.7M renk desteği ve %72 NTSC renk gamı
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: 0°C ila 50°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli MT185WHM-N10
Panel Markası BOE
Boyut 18.5 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768, WXGA 84PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 430.4(G)×254.6(Y)×11.4(D) mm
Aktif Alan 409.8(G)×230.4(Y) mm
Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Tepki Süresi 1.5/3.5 (Tipik)(Tr/Td)
Görüş Açısı 45/45/25/40 (Tipik)(CR≥10)
Parlaklık 200 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 600:1 (Tipik)
Ekran Renkleri 16.7M %72 NTSC
Işık Kaynağı 14S2P WLED, 30K saat
Yenileme Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 8-bit), 30 pin Konektör
FPC Konektörü UJU, IS100-L30O-C23, Hatve 1.0mm
Güç Kaynağı 3.3V (Tipik)
Çalışma Sıcaklığı 0°C ila 50°C
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C
Dokunmatik Ekran Yok
Uygulama Masaüstü Monitör
Uygulamalar
  • HMI Ekranı
  • Masaüstü Monitör
Özelleştirme Seçenekleri
Basitleştirilmiş müşteri hata ayıklama ve değerlendirme için HDMI sürücü kartları ile donatılabilir.
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%