18,5 inch HMI TFT LCD monitor display module 1366x768 WXGA MT185WHM-N10 BOE
Merknaam: BOE
Modelnummer: MT185WHM-N10
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
18,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
430,4(H)x254,6(V)x11,4(D) mm
Oplossing:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Helderheid:
200cd/m2
Contrastverhouding:
600:1 (typ.) (TM)
Kijkhoek:
45/45/25/40 (type)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins connector
Achtergrondverlichting:
WLED [14S2P], 30.000 uur, zonder driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Sollicitatie:
Desktopmonitor-HMI
MPQ:
13 stcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
13 stks/doos
Markeren:
18.5 inch TFT lcd monitor
1366x768 tft lcd monitor
MT185WHM-N10
Productbeschrijving
MT185WHM-N10 BOE 18,5 inch TFT LCD Display Module
18.5 inch TFT-LCD-displaymodule met 1366×768 WXGA-resolutie, ontworpen voor HMI-desktopmonitortoepassingen die betrouwbare prestaties vereisen.
Belangrijkste kenmerken
  • 1366×768 WXGA-resolutie met 84 PPI voor heldere beelden
  • 200 cd/m2 helderheidsdisplay voor goed zicht
  • TN-technologie met grote kijkhoeken
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 600:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 16.7M-kleurondersteuning met 72% NTSC-kleurengamma
  • werktemperatuurbereik: 0°C tot 50°C
Technische specificaties
Panelmodel MT185WHM-N10
Panelmerk BOE
Grootte 18.5 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 11.4 ((D) mm
Actief gebied 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 1.5/3.5 (Type.) ((Tr/Td)
Zienhoek 45/45/25/40 (type)
Helderheid 200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 6001 (Typ.)
Kleuren weergeven 16.7M 72% NTSC
Lichtbron 14S2P WLED, 30 km uur
Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
FPC-connector UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Werktemperatuur 0°C tot 50°C
Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktopmonitor
Toepassingen
  • HMI-display
  • Desktopmonitor
Aanpassingsopties
Kan worden uitgerust met HDMI-driverboards voor vereenvoudigde customer debugging en evaluatie.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%