1600x1200 UXGA Endüstriyel TFT Ekran LCD Modülü 1000 nit Tianma 15.0 inç TM150XDHG01-04
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM150XDHG01-04
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Ekran Boyutu:
15 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1600(RGB)x1200, UXGA 133PPI, 1600(RGB)x1200, UXGA 133PPI
Parlaklık:
1000, 1000cd/m2
Ekran Boyutu:
318,7 x 242,5 x 6,6 (YxDxD)
Modül Büyüklüğü (mm):
318,7 x 242,5 x 6,6 (YxDxD)
Görüş Açısı:
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit)
Montaj Tipi:
30 pinli Konnektör, HRS, MDF76KBW-30S-1H
Arka ışık:
7S8P WLED, 30K saat, LED Sürücülü
Başvuru:
Dış Mekan Yüksek Parlaklık Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 80 °C
MPQ:
15 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Uxga endüstriyel ekran
1600x1200 Endüstriyel TFT Ekran
Tianma tft renkli lcd modülü
Ürün Açıklaması
Tianma TM150XDHG01-04 15 İnç 1600x1200 UXGA Yüksek Parlaklıkta LCD Ekran Modülü
1600x1200 UXGA çözünürlüğe ve LVDS arayüzüne sahip, geniş sıcaklık aralığına sahip endüstriyel cihazlar ve yüksek parlaklık gerektiren dış mekan uygulamaları için tasarlanmış, yüksek performanslı 15 inç TFT-LCD ekran modülü.
Ürün Genel Bakışı
TM150XDHG01-04, Tianma Microelectronics Co., Ltd. tarafından geliştirilen 15 inç diyagonal bir TFT-LCD ekran panelidir. Bu ürünün seri üretimi 2023'ün 3. çeyreğinde başlayacaktır.
Ana Özellikler
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 133 PPI ile yüksek çözünürlüklü 1600x1200 UXGA ekran
  • Parlak ortamlarda mükemmel görünürlük için yüksek parlaklık 1000 cd/m²
  • Geniş sıcaklıkta çalışma -30°C ila 70°C
  • Güvenilir veri iletimi için 30 pinli FPC konektörlü LVDS arayüzü
  • 16,2 milyon renk derinliği ve %50 NTSC renk gamı
  • 30.000 saat ömürlü uzun ömürlü WLED arka aydınlatma
Teknik Özellikler
Panel Modeli TM150XDHG01-04
Panel Markası Tianma
Boyut 15 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1600(RGB)×1200, UXGA 133PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 318.7(G)×242.5(Y)×6.6(D) mm
Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Aktif Alan 304.8(G)×228.6(Y) mm
Tepki Süresi 20 ms (Tip.)
Ekran Renkleri 16.2M, %50 NTSC
Işık Kaynağı WLED [7S8P], 30K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Yok
Parlaklık 1000 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.)
Yenileme Hızı 60Hz
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 70°C
Depolama Sıcaklığı -40°C ila 80°C
LCM Arayüz Tipi LVDS (2 kanal, 8-bit) 30 pin Konektör
FPC Konektörü HRS, MDF76KBW-30S-1H, Hatve 1.0mm
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%