1600x1200 UXGA Industrial TFT Display LCD-module 1000 nits Tianma 15.0 inch TM150XDHG01-04
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM150XDHG01-04
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Weergavegrootte:
15 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1600(RGB)x1200, UXGA 133PPI, 1600(RGB)x1200, UXGA 133PPI
Helderheid:
1000, 1000 cd/m2
Schermgrootte:
318,7 x 242,5 x 6,6 (HxVxD)
Buitenmaatse module (mm):
318,7 x 242,5 x 6,6 (HxVxD)
Kijkhoek:
80/80/80/80 (typ.) (CR≥10)
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit)
Montagetype:
30-polige connector, HRS, MDF76KBW-30S-1H
Achtergrondverlichting:
7S8P WLED, 30.000 uur, met LED-driver
Sollicitatie:
Outdoor hoge helderheid industriële medische beeldvorming
Omgeving:
Operatietemperatuur: -30 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 80 °C
MPQ:
15 -stks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
uxga industrieel tft display
1600x1200 Industriële TFT-display
Tianma tft kleuren lcd module
Productbeschrijving
Tianma TM150XDHG01-04 15 inch 1600x1200 UXGA High Brightness LCD Display Module
Productoverzicht
Belangrijkste kenmerken
  • Hoogresolutie 1600x1200 UXGA-scherm met 133 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • Hoge helderheid 1000 cd/m2 voor uitstekend zicht in lichte omgevingen
  • Werkt bij grote temperaturen van -30°C tot 70°C
  • LVDS-interface met 30-pin FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 16.2 miljoen kleurdiepte met 50% NTSC-kleurscherm
  • Langlevende WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 30.000 uur
Technische specificaties
Panelmodel TM150XDHG01-04
Panelmerk Tianma
Grootte 15 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 133PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 318.7(W) × 242,5 ((H) × 6,6 ((D) mm
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Actief gebied 304.8 ((W) × 228.6 ((H) mm
Reactietijd 20 ms (Type.)
Kleuren weergeven 16.2M, 50% NTSC
Lichtbron WLED [7S8P], 30K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 1000 cd/m2 (type)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 10001 (Typ.)
Framerate 60 Hz
Werktemperatuur -30°C tot 70°C
Bergingstemperatuur -40 °C tot 80 °C
LCM-interface type LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pinnen Connector
FPC-connector HRS, MDF76KBW-30S-1H, pitch 1,0 mm
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%