Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
12.1
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 124PPI
Anahat Boyutu:
278(G)x184(Y)x9,94(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Renk Derinliği:
262K/16,2M %99 sRGB
Ödeme Koşulları:
1000 cd/m² (Tip.)
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 30 pinli Konektör
Max. Maks. Ratings Derecelendirmeler:
Operating Temperature: -30 ~ 85 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Storage Temper
Başvuru:
Medikal Sağlık Endüstrisi
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
AUO TFT LCD Ekranı
auo endüstriyel tft ekran
1280x800 Tft LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Marka
AUO
Model P/N
G121EAN01.2
Diyagonal Boyut
12.1 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD,LCM
Çözünürlük
1280(RGB)×800, WXGA 124PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan
261.12(G)×163.2(Y) mm
Çerçeve Açıklığı
264.22(G)×168.12(Y) mm
Dış Boyutlar
278(Y)×184(D) ×9.94(D) mm
İşlem
Yansıma Önleyici, Sert Kaplama (3H)
Parlaklık
1000 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş Yönü
Simetri
Tepki Süresi
25 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu
AHVA, Normalde Siyah, Transmisif
Desteklenen Renk
262K/16.2M %99 sRGB
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Ağırlık
390g (Maks.)
Dokunmatik Panel
Olmadan
Yenileme Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C Çalışma Sıcaklığı: 30~ 85 °C
Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 30 pin Konnektör
Arayüz Detayları
STARCONN, 093G30-B0001A-1, Hatve 1.0mm
Detay Resimleri
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%