Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module
Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
12.1
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 124PPI
Omtrekgrootte:
278(B)x184(H)x9,94(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Kleurdiepte:
262K/16,2M 99% sRGB
Luminantie:
1000 cd/m² (typ.)
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 30-pins connector
Max.:
Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C
Sollicitatie:
Medische gezondheidszorg Industrieel
Garantie:
12 maanden
Markeren:
AUO TFT LCD-scherm
auo industriële tft display
1280x800 TFT LCD-Vertoning
Productbeschrijving
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 0
Beschrijving van de producten
Merken
AUO
Model P/N
G121EAN01.2
Diagona Grootte
12.1 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
1280 ((RGB) × 800, WXGA 124PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Actief gebied
261.12 ((W) × 163.2 ((H) mm
Bezelopening
264.22 ((W) × 168.12 ((H) mm
Lijst Dim.
278 ((H) × 184 ((V) × 9,94 ((D) mm
Behandeling
Antiglare, harde coating (3H)
Luminansie
1000 cd/mz (typisch)
Contrastverhouding
1000: 1 (Typ.) (TM)
Bekijk richting
Symmetrie
Reactietijd
25 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Operatiemodus
AHVA, meestal zwart, zendbaar
Ondersteunende kleur
262K/16.2M 99% sRGB
Lichtbron
WLED, 50K uur, met LED Driver
Gewicht
390 g (max.)
Aanraakpaneel
Zonder
Framerate
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 °C tot 85 °C Werktemperatuur: 30 °C tot 85 °C
Interface type
LVDS (1 ch, 6/8-bit), 30 pinnen
Interface gedetailleerd
STARCONN, 093G30-B0001A-1, pitch 1,0 mm.
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 1
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 2
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 3
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 4
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 5
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 6
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 7
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 8
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 9
Veelgestelde vragen
Originele AUO G121EAN01.2 12.1 inch 1280x800 WXGA SRGB LVDS TFT-LCD Hoge helderheid 1000nits Medische gezondheidszorg Display Module 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%