LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı
Marka Adı: LG Display
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
535,24(Y)x313,18(D) x13(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
Hücre İçi Dokunuş
Garanti:
12 ay
Başvuru:
Masaüstü Monitör HMI
Çevre:
Çalışma : -0 ~ 50°C Depolama : -20 ~ 60°C
Vurgulamak:
1920x1080 TFT LCD Ekran
1920x1080 sanayi TFT ekranı
FHD TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
LM238WF5-SSA1
Panel Markası
LG Display
Boyut (inç)
23.8 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
535.24(G)×313.18(Y)×13(D) mm
Ekran Modu
IPS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
527.04(G)×296.46(Y) mm
Tepki Süresi
14 (Tip.)(G'den G'ye) ms
Ekran Renkleri
1.07B %72 NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Görüş Açısı
85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik
In-cell Dokunmatik, USB
Parlaklık
250 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Masaüstü Monitör
Yenileme Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
UJU, IS100-L30O-C23, Adım 1.0mm
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 1
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 2
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 3
Detaylı Görseller
Şirket Profili
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 4
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 5
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 6
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 7
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 8
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 9
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 10
SSS
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inç 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Masaüstü Monitörü Hücre içi Dokunmatik USB arayüzü Ekran Ekranı 11
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%