LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm
Merknaam: LG Display
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Buitenmaatse module (mm):
535,24(H)x313,18(V) x13(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
250 cd/m² (std.)
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
Aanraking in de cel
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
Desktopmonitor-HMI
Omgeving:
In bedrijf: -0 ~ 50°C Opslag: -20 ~ 60°C
Markeren:
1920x1080 TFT LCD-scherm
1920x1080 industriële TFT-display
FHD TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
LM238WF5-SSA1
Paneelmerk
LG Display
Grootte (inch)
23,8 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
535,24(B)×313,18(H)×13(D) mm
Weergavemodus
IPS, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
527,04(B)×296,46(H) mm
Responstijd
14 (Typ.)(G tot G) ms
Weergavekleuren
1,07 miljard 72% NTSC
Lichtbron
WLED, 30K uur, Geen driver
Kijkhoek
85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Touch
In-cell Touch, USB
Helderheid
250 cd/m² (Typ.)
Voeding
5,0V (Typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Desktop Monitor
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM Interface Type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector
FPC connector
UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 1
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 2
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 3
Detailafbeeldingen
Bedrijfsprofiel
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 4
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 5
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 6
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 7
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 8
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 9
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 10
Veelgestelde vragen
LG LM238WF5-SSA1 23.8 inch 1920x1080 FHD LVDS TFT-LCD Desktop Monitor In-cell Touch USB interface Display Scherm 11
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%