Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü
Marka Adı: Kyocera
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
230(G)x180,2(Y) x11(D) mm
Görüş Açısı:
70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
1100cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
Garanti:
12 ay
çevre:
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Vurgulamak:
640x480 TFT LCD Ekranı
640x480 Endüstriyel TFT Ekranı
Endüstriyel LCD ekran
Ürün Açıklaması
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
TCG104VGLCHANN-AN40
Panel Markası
Kyocera
Boyut (inç)
10.4 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
640(RGB)×480, VGA 76PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
230(Y)×180.2(D) ×11(G) mm
Görüntüleme Modu
TN, Normalde Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
211.2(G)×158.4(Y) mm
Tepki Süresi
8/22 (Tip.)(Tr/Td)
Görüntü Renkleri
16.7M %49 NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı
70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik
Yok
Parlaklık
1100cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
500 : 1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 8-bit), 20 pin Konnektör
FPC konnektörü
JAE, FI-SE20P-HFE, Pitch 1.25mm
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 1
Detaylı Görseller
Şirket Profili
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 2
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 3
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 4
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 5
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 6
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 7
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 8
SSS
Orijinal Kyocera 10.4 inç TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Geniş Sıcaklık Dışarı Yüksek Parlaklık 1100nit Endüstriyel Ekran Modülü 9
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%