Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module
Merknaam: Kyocera
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Buitenmaatse module (mm):
230(B)x180,2(H) x11(D) mm
Kijkhoek:
70/70/60/70 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1100cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, buiten Hoge helderheid
Garantie:
12 maanden
Milieu:
Werktemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Markeren:
640x480 TFT LCD-scherm
640x480 industriële TFT-display
LCD-industriële beeldschermen
Productbeschrijving
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
TCG104VGLCHANN-AN40
Paneelmerk
Kyocera
Grootte (inch)
10,4 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
640(RGB)×480, VGA 76PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenmaat (mm)
230(H)×180,2(V) ×11(D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
211,2(B)×158,4(H) mm
Responstijd
8/22 (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren
16,7M 49% NTSC
Lichtbron
WLED, 70K uur, Met LED-driver
Kijkhoek
70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10)
Aanraking
Zonder
Helderheid
1100 cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
500:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel, Buitenshuis Hoge Helderheid
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -30 ~ 80 °C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80°C
LCM Interface Type
FPC connector
JAE, FI-SE20P-HFE, Pitch 1,25 mm
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 1
Detailafbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 2
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 3
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 4
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 5
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 6
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 7
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 8
Veelgestelde vragen
Originele Kyocera 10,4 inch TCG104VGLCHANN-AN40 640x480 TFT-LCD Wide Temperature Outdoor High Brightness 1100nit Industrial Display Module 9
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%