Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü
Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
235(G)x143(Y) x5,4(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/75/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
450cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma Endüstriyel TFT Ekranı
1024x600 TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 0
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TM101DDHG01-72
Panel markası
Tianma
Boyut (inç)
10.1 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
235×143×5.4 (H×V×D)
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Yanıt Zamanı
16 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Renkleri Göster
262K/16.7M 47% NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 30K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı
80/80/75/80 (Tip)
Dokunmak.
- Hayır.
Parlaklık
800 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
800: 1 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, Otomotiv
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 ch, 6/8-bit), Bağlantı 40 pin
FPC konektörü
I-pex, JAE, FI-SE20P-HFE, 0,5 mm'lik bir pitch
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 1
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 2
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 3
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 4
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 5
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 6
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 7
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 8
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 9
Sık Sorulan Sorular
Orijinal Tip Tianma TM101DDHG01-72 10.1 inç 1024x600 WSVGA LVDS Endüstriyel Otomotiv TFT-LCD Ekran Modülü 10
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%