Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module
Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Buitenmaatse module (mm):
235(B)x143(H) x5,4(D) mm
Kijkhoek:
80/80/75/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
450cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Tiananma TFT LCD-display
Tianma industriële TFT-display
1024x600 TFT LCD-Vertoning
Productbeschrijving
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
Panelmerk
Tianma
Grootte (inch)
10.1 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
235 × 143 × 5,4 (H × V × D)
Afbeeldingsmodus
TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Reactietijd
16 (Type.) ((Tr+Td) ms
Kleuren weergeven
262K/16.7M 47% NTSC
Lichtbron
WLED, 30K uur, met LED Driver
Zienhoek
80/80/75/80 (type)
Aanraking
Zonder
Helderheid
800 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3V (type.)
Contrastverhouding
800: 1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, automobielindustrie
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
LVDS (1 ch, 6/8-bit), connector 40 pinnen
FPC-connector
I-pex, JAE, FI-SE20P-HFE, pitch 0,5 mm
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 1
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 2
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 3
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 4
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 5
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 6
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 7
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 8
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 9
Veelgestelde vragen
Oorspronkelijk type Tianma TM101DDHG01-72 10,1 inch 1024x600 WSVGA LVDS Industrial Automotive TFT-LCD Screen Display Module 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%