10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız
Marka Adı: Innolux
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
223,95(Y)x144,24(D)x1,06(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
0cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 40 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Tablet, PAD
Garanti:
12 ay
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Vurgulamak:
1280x800 Tft LCD Ekranı
1280X800 endüstriyel ekran
Endüstriyel LCD ekran
Ürün Açıklaması
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
EE101IA-01D
Panel Markası
Innolux
Boyut (inç)
10.1 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB
Çözünürlük
1280(RGB)×800, WXGA 149PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
223.95×144.24×1.06 (Y×D×K)
Ekran Modu
IPS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
216.96(G)×135.6(Y) mm
Tepki Süresi
10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri
16.7M 50% NTSC
Işık Kaynağı
Arka Işık Yok, Sürücü Yok
Görüş Açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Geçirgenlik
5.85% (Tip.)
Parlaklık
0 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
2.5/8.2/15/-13V (Tip.)(VDD/AVDD/VGH/VGL)
Kontrast Oranı
800 : 1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
PAD Tablet
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 8-bit), Konnektör 40 pin
FPC konnektörü
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 1
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 2
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 3
Detaylı Görseller
Şirket Profili
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 4
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 5
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 6
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 7
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 8
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 9
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 10
SSS
10.1 inç 1280x800 WXGA TFT-LCD HÜCRE Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Endüstriyel Uygulama Işıksız 11
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%