10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht
Merknaam: Innolux
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Buitenmaatse module (mm):
223,95(H)x144,24(V)x1,06(D)mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
0cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 40-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, tablet, PAD
Garantie:
12 maanden
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Markeren:
1280x800 TFT LCD-Vertoning
1280X800 industriële beeldscherm
LCD-industriële beeldschermen
Productbeschrijving
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
EE101IA-01D
Panelmerk
Innolux
Grootte (inch)
10.1 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie
1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
223.95 × 144,24 × 1,06 (H × V × D)
Afbeeldingsmodus
IPS, meestal zwart, zender
LCD Actief gebied ((mm)
216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm
Reactietijd
10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Kleuren weergeven
16.7M 50% NTSC
Lichtbron
Geen B / L, geen chauffeur
Zienhoek
85/85/85/85 (type)
Transmissiviteit
5.85% (typisch)
Helderheid
0 cd/m2 (type)
Stroomvoorziening
2.5/8.2/15/-13V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL)
Contrastverhouding
800: 1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor:
PAD tablet
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
LVDS (1 ch, 8-bit), connector 40 pinnen
FPC-connector
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 1
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 2
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 3
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 4
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 5
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 6
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 7
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 8
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 9
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 10
Veelgestelde vragen
10.1 inch 1280x800 WXGA TFT-LCD CELL voor Innolux EE101IA-01D FOB PAD Tablet Industriële implementatie zonder achtergrondlicht 11
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%