Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
18,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 119PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
430,4(G)x254,6(Y) x12,5(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
350cd/m2
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Ekipman Tıbbi Görüntüleme
MPQ:
8 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
AUO TFT LCD Ekranı
auo endüstriyel tft ekran
Modül tft LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
G185HAN01.0
Panel markası
AUO
Boyut (inç)
18.5 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1920 ((RGB) × 1080, FHD 119PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 12.5 ((D) mm
Ekran Kipi
AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
 Yanıt Zamanı
10/10 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster
16.7M %99 sRGB
Işık Kaynağı
9S7P WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı
89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
350 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast oranı
10001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
FPC konektörü
JAE, FI-XB30SSRLA-HF16, Pitch 1.0mm
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%