AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display
Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
18,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 119PPI
Buitenmaatse module (mm):
430,4(B)x254,6(H) x12,5(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
350cd/m2
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industriële apparatuur Medische beeldvorming
MPQ:
8 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
AUO TFT LCD-scherm
auo industriële tft display
module tft lcd display
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
G185HAN01.0
Panelmerk
AUO
Grootte (inch)
18.5 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 119PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 12.5 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
AHVA, meestal zwart, zendbaar
LCD Actief gebied ((mm)
408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
 Reactietijd
10/10 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven
16.7M 99% sRGB
Lichtbron
9S7P WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
350 cd/m2 (Type.)
Stroomvoorziening
5.0V (type.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, medische beeldvorming
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
FPC-connector
JAE, FI-XB30SSRLA-HF16, pitch 1,0 mm
Details Afbeeldingen
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 0
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 1
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 2
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 3
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 4
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 5
Profiel van het bedrijf
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 6
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 7
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 8
Veelgestelde vragen
AUO G185HAN01.0 18,5 inch Industrieel Schermmodule 1920x1080 FHD AHVA sRGB LVDS Industrieel Medisch Beeldvorming TFT-LCD Display 9
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%