Marka Adı: IVO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1280(RGB)x720, WXGA 145PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
236,08(Y)x140,25(D) x9,5(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
950cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Otomotiv, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
MPQ:
40 ADET
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
IPS TFT LCD ekran
ips endüstriyel tft ekran
LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
M101AWAJ R0
Panel markası
IVO
Boyut (inç)
10.1 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
236.08 × 140.25 × 9.5 (H×V×D)
Ekran Kipi
IPS, normalde siyah, iletken
LCD Aktif alanı ((mm)
223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm
Yanıt Zamanı
25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Renkleri Göster
16.7M % 75 NTSC
Işık Kaynağı
8S4P WLED, 30K saat, Sürücü yok.
Görme açısı
85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
950 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
10001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, Otomotiv
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
titreşim seviyesi
3.0G (29.4 m/s2)
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pin FPC
FPC konektörü
0,5 mm.
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%