Merknaam: IVO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1280(RGB)x720, WXGA 145PPI
Buitenmaatse module (mm):
236,08(H)x140,25(V) x9,5(D) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
950cd/m2
Interface:
LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pins FPC
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, automobiel, buiten Hoge helderheid
MPQ:
40 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
IPS TFT LCD -display
ips industriële TFT-display
De Vertoning van LVDS TFT LCD
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
M101AWAJ R0
Paneelmerk
IVO
Grootte (inch)
10,1 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1280(RGB)×720, WXGA 145PPI
Pixelformaat
RGB Verticale streep
Module Buitenafmetingen (mm)
236,08 × 140,25 × 9,5 (H×V×D)
Weergavemodus
IPS, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
223,68 (B)×125,82 (H) mm
Responstijd
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Weergavekleuren
16,7M 75% NTSC
Lichtbron
8S4P WLED, 30K uur, Geen driver
Kijkhoek
85/85/85/85 (typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
950 cd/m² (typ.)
Voeding
3,3V (typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel, Automotive
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -40~ 95 °C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C
Vibratieniveau
3,0G (29,4 m/s²)
LCM Interface Type
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 40 pins FPC
FPC connector
Pitch 0,5 mm
Detailafbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%