BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan:
344,16(G)x193,59(Y) mm
Anahat Dim.:
359,5(Y)x223,8(D) x3,2(D) mm
Arayüz Türü:
eDP (2 Şerit), eDP1.2, HBR1 (2,7G/şerit), 30 pimli Konektör
Tedavi:
Parlama önleyici
Ödeme Koşulları:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
FHD TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 0
Ürün Açıklaması
Marka
BOE
Model P/N
PV156FHM-N20
Diyagonal Boyut
15.6 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD,LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan
344.16(G)×193.59(Y) mm
Çerçeve Açıklığı
479.5(G)x109.4(Y) mm
Dış Boyutlar
359.5(G)×223.8(Y) ×3.2(D) mm
İşlem
Parlama Önleyici (Sis %259)
Parlaklık
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı
800:1 (Tip.)(TM)
Görüş Yönü
Simetri
Tepki Süresi
30 (Tip)(Tr+Td)
Görüş Açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu
ADS, Normalde Siyah, Transmisif
Desteklenen Renk
Işık Kaynağı
10S4P WLED , 30K saat , LED Sürücülü
Ağırlık
350g (Tip.)
Dokunmatik Panel
Olmadan
Kare Hızı
60Hz
Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Arayüz Tipi
eDP (2 Hat) , eDP1.2 , HBR1 (2.7G/hat) , 30 pinli Konektör
Güç Kaynağı
3.3v (Tip)
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 1
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 2
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 3
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 4
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 5
Detaylı Görseller
Şirket Profili
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 6
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 7
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 8
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 9
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 10
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 11
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 12
SSS
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nit eDP Endüstriyel Ekran Modülü 85/85/85/85 Görüntüleme Açısı ile 13
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%