BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Actief gebied:
344,16(B)x193,59(H) mm
Omtrek afm.:
359,5(H)x223,8(V) x3,2(D) mm
Interfacetype:
eDP (2 rijstroken), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane), 30-pins connector
Behandeling:
Ontspiegeld
Luminantie:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
FHD TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 0
Beschrijving van de producten
Merken
BOE
Model P/N
PV156FHM-N20
Diagona Grootte
15.6 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Actief gebied
344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Bezelopening
479.5 ((W) x109.4 ((H) mm
Lijst Dim.
359.5 ((W) × 223,8 ((H) × 3,2 ((D) mm
Behandeling
Antiglare (Haze 259)
Luminansie
400 cd/mz (Typ.)
Contrastverhouding
8001 (Type.)
Wiew richting
Symmetrie
Reactietijd
30 (type) ((Tr+Td)
Zienhoek
85/85/85/85 (type)
Operatiemodus
ADS, meestal zwart, transmittief
Ondersteunende kleur
Lichtbron
10S4P WLED, 30K uur, met LED Driver
Gewicht
350 g (typisch)
Aanraakpaneel
Zonder
Framerate
60 Hz
Milieu
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Interface type
eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2.7G/lane), 30 pins
Stroomvoorziening
3.3v (type)
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 1
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 2
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 3
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 4
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 5
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 6
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 7
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 8
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 9
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 10
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 11
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 12
Veelgestelde vragen
BOE PV156FHM-N20 15.6" 1920*1080 FHD ADS TFT-LCD LCM 400nits eDP Industrieel Display Module met 85/85/85/85 Kijkhoek 13
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%