Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
3,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
320(RGB)x240, QVGA 115PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
76,9x63,9x 3,45 (YxDxD)
Görüş Açısı:
80/80/780/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
350cd/m2
Arayüz:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI, 54 pinli FPC
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Elde Taşınabilir, PDA, Taşınabilir Navigasyon, Görüntülü Kapı Telefonu
MPQ:
252 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
QVGA TFT LCD Ekranı
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma TFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
TM035KDGP01-00
Panel Markası
Tianma
Boyut (inç)
3.5 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
320(RGB)×240, QVGA 115PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
76.9(Y)×63.9(D) ×3.45(K) mm
Görüntüleme Modu
TN, Normal Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
70.08(G)×52.56(Y) mm
Tepki Süresi
25 (Tip.)(Tr+Td)
Görüntü Renkleri
16.7M 60% NTSC
Işık Kaynağı
WLED [6S1P] , 20K saat
Görüş Açısı
80/80/780/80 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
350 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
800:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
El Tipi, PDA, Taşınabilir Navigasyon, Görüntülü Kapı Telefonu
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30~ 80 °C
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
Paralel RGB (1 kanal, 8-bit) + SPI , 54 pin FPC
FPC konektörü
Aralık 0.3mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%