Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules
Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
3,5 INCH
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
320(RGB)x240, QVGA 115PPI
Buitenmaatse module (mm):
76,9x63,9x 3,45 (HxVxD)
Kijkhoek:
80/80/780/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
350cd/m2
Interface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit) + SPI, 54-pins FPC
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Handheld, PDA, draagbare navigatie, videodeurtelefoon
MPQ:
252 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Het Scherm van QVGA TFT LCD
Tianma tft lcd-scherm
Tianma TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
TM035KDGP01-00
Paneelmerk
Tianma
Grootte (inch)
3,5 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
320(RGB)×240, QVGA 115PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
76,9(H)×63,9(V) ×3,45(D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
70,08(B)×52,56(H) mm
Responstijd
25 (Typ.)(Tr+Td)
Weergavekleuren
16,7M 60% NTSC
Lichtbron
WLED [6S1P], 20K uur
Kijkhoek
80/80/780/80 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
350 cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
800:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Frame Ratio
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -30~ 80 °C
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM Interface Type
Parallel RGB (1 kanaal, 8-bit) + SPI, 54 pins FPC
FPC connector
Pitch 0,3 mm
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 1
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 2
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 3
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 4
Detailafbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 5
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 6
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 7
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 8
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 9
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 10
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 11
Veelgestelde Vragen
Tianma TM035KDGP01 3,5 inch 320x240 QVGA TFT LCD-scherm 350 nits voor handheld PDA navigatie video-deurtelefoon displaymodules 12
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%