Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
3,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
320(RGB)x480, HVGA 166PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
55,26(G)x84,69(Y) x2,3(D) mm
Görüş Açısı:
70/70/70/60 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
300cd/m2
Arayüz:
CPU/RGB/SPI, 45 pinli FPC
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Cep Telefonu, El Tipi, PDA
MPQ:
270 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma TFT LCD ekranı
RGB TFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TM035PDHG03
Panel markası
Tianma
Boyut (inç)
3.5 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
320 ((RGB) × 480, HVGA 166PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
55.26 ((W) × 84.69 ((H) × 2.3 ((D) mm
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
48.96 ((W) × 73.44 ((H) mm
Yanıt Zamanı
25 (Tip.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster
65K/262K %60 NTSC
Işık Kaynağı
1S6P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Görme açısı
70/70/70/60 (Tip.)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
300 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
1.8/2.8V (Tip) (IOVCC/VCI)
Kontrast oranı
5001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, El cihazı, PDA, Cep telefonu
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
CPU/RGB/SPI, 45 pin FPC
FPC konektörü
0,3 mm.
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%