Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI
Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
3,5 INCH
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
320(RGB)x480, HVGA 166PPI
Buitenmaatse module (mm):
55,26(B)x84,69(H) x2,3(D) mm
Kijkhoek:
70/70/70/60 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
300cd/m2
Interface:
CPU/RGB/SPI, 45-pins FPC
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, mobiele telefoon, handheld, PDA
MPQ:
270pcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Tianma tft lcd-scherm
Tianma TFT LCD-scherm
RGB TFT LCD-Scherm
Productbeschrijving
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
Panelmerk
Tianma
Grootte (inch)
3.5 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
320 ((RGB) × 480, HVGA 166PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
55.26(W) ×84.69(H) ×2.3(D) mm
Afbeeldingsmodus
TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
48.96 ((W) × 73.44 ((H) mm
Reactietijd
25 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
65K/262K 60% NTSC
Lichtbron
1S6P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Zienhoek
70/70/70/60 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
300 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
1.8/2.8V (type) (IOVCC/VCI)
Contrastverhouding
5001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, handheld, PDA, mobiele telefoon
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
CPU/RGB/SPI, 45 pins FPC
FPC-connector
Snelheid 0,3 mm
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 1
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 2
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 3
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 4
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 5
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 6
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 7
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 8
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 9
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 10
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 11
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 12
Veelgestelde vragen
Industriële mobiele telefoon Handheld PDA Display Modules Tianma TM035PDHG03 3,5 inch 320x480 HVGA TFT LCD Screen CPU RGB SPI 13
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%