Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
4,3 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
480(RGB)x272, WQVGA 128PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
105,5(G)x67,2(Y)x3,8(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
400cd/m2
Arayüz:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Elde Taşınabilir, PDA, Enstrüman, Sürüş Kaydedici
MPQ:
120 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
lcd endüstriyel tft ekran
tianma tft lcd ekran
tianma endüstriyel tft ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TM043NDHG28-00
Panel markası
Tianma
Boyut (inç)
4.3 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
480 ((RGB) × 272, WQVGA 128PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.8 ((D) mm
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm
Yanıt Zamanı
25 (Tip.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster
16.7M % 50 NTSC
Işık Kaynağı
5S2P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan.
Görme açısı
70/70/60/70 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
400 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3/7.5V (Tip.) ((VDD/VPP)
Kontrast oranı
8001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, El ve PDA, Sürüş Kaydedici, Enstrüman
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 90 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
LCM Arayüz Tipi
Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 40 pin FPC
FPC konektörü
0,5 mm.
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%