Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
4,3 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
480(RGB)x272, WQVGA 128PPI
Buitenmaatse module (mm):
105,5(B)x67,2(H)x3,8(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
400cd/m2
Interface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit), 40-pins FPC
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, handheld, PDA, instrument, rijdende recorder
MPQ:
120 stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
LCD-industriële beeldschermen
Tiananma TFT LCD-display
Tianma industriële TFT-display
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
Voor de toepassing van deze richtlijn geldt:
Panelmerk
Tianma
Grootte (inch)
4.3 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
480 ((RGB) × 272, WQVGA 128PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.8 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm
Reactietijd
25 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
16.7M 50% NTSC
Lichtbron
5S2P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Zienhoek
70/70/60/70 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
400 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3/7.5V (Type.) ((VDD/VPP)
Contrastverhouding
8001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industrieel, Handheld & PDA, Rijrecorder, Instrumenten
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 90 °C
Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C
LCM-interface type
Parallel RGB (1 ch, 8-bit), 40 pins FPC
FPC-connector
Afstand 0,5 mm
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%