Marka Adı: LG Display
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
21,3 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1536(RGB)x2048, QXGA 120PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
336(Y)x453,1(D)x18,5(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
1100cd/m2
Arayüz:
LVDS (4 kanal, 10 bit), 92 pimli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
8 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
modül tft lcd ekran
modül tft lcd ekran
LCM TFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
LB213QX2-SL01
Panel Markası
LG Display
Boyut (inç)
21.3 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1536(RGB)×2048, QXGA 120PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
336(Y)×453.1(D) ×18.5(D) mm
Ekran Modu
IPS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
324.864(G)×433.152(Y) mm
Tepki Süresi
25 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
1.07B 72% NTSC
Işık Kaynağı
MINI QLED, 50K saat, Sürücüsüz
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
1100 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
12.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
100000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme
Kare Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (4 kanal, 10-bit), 92 pin Konnektör
FPC konnektörü
LS Mtron, GT05S-51S-H38, Adım 0.5mm
JAE, FI-RXE41S-HF, Adım 0.5mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%