Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module
Merknaam: LG Display
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
21,3 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1536(RGB)x2048, QXGA 120PPI
Buitenmaatse module (mm):
336(H)x453,1(V)x18,5(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1100cd/m2
Interface:
LVDS (4 kanalen, 10-bit), 92-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
8 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
module tft lcd scherm
module tft lcd-scherm
LCM TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
LB213QX2-SL01
Panelmerk
LG Display
Grootte (inch)
21.3 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1536 ((RGB) × 2048, QXGA 120PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
336 ((H) × 453,1 ((V) × 18,5 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
IPS, meestal zwart, zender
LCD Actief gebied ((mm)
324.864 ((W) × 433.152 ((H) mm
Reactietijd
25 (type) (G tot G)
Kleuren weergeven
1.07B 72% NTSC
Lichtbron
MINI QLED, 50K uur, geen bestuurder.
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
1100 cd/m2 (Type.)
Stroomvoorziening
12.0V (type.)
Contrastverhouding
1000001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, medische beeldvorming
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM-interface type
LVDS (4 ch, 10-bit), 92 pinnen
FPC-connector
LS Mtron, GT05S-51S-H38, pitch 0,5 mm
JAE,FI-RXE41S-HF, pitch 0,5 mm
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 1
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 2
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 3
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 4
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 5
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 6
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 7
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 8
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 9
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 10
Veelgestelde vragen
Hoge kleurengamma en hoog contrast 21,3 inch LG LB213QX2-SL01 QXGA TFT LCD-scherm voor MINI QLED Industrial Display Module 11
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%