Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü
Marka Adı: Hannstar
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
12,3 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x720 167PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
302(Y)x125,4(D) x14,2(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
850cd/m2
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Dış Mekan Yüksek Parlaklık Cihazı Otomotiv Ekranı
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
modül tft lcd ekran
modül endüstriyel tft ekran
yüksek parlaklık tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 0
Ürün Tanımı
Panel Modeli
HSD123JPW3-A15
Panel markası
Hannstar
Boyut (inç)
12.3 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1920 ((RGB) × 720 167PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
302×125.4×14.2 (H×V×D)
Ekran Kipi
IPS Pro, normalde siyah, iletici
LCD Aktif alanı ((mm)
292.032 ((W) × 109.512 ((H) mm
Yanıt Zamanı
25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Renkleri Göster
16.7M % 75 NTSC
Işık Kaynağı
11S4P WLED, 30K saat, Sürücü yok.
Görme açısı
85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
850 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
15001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Dışarıda Yüksek Parlaklık, Otomobil Ekranı
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
titreşim seviyesi
2.9G (28.4 m/s2)
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 ch, 8-bit), Bağlantı 50 pin
FPC konektörü
Aorora, F31L-1A7H1-21050, 0,5 mm.
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 1
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 2
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 3
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 4
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 5
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 6
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 7
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 8
Sık Sorulan Sorular
Yüksek Parlaklık 12.3 inç Ekran Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nit Otomotiv 3G Titreşim Geniş Sıcaklık Modülü 9
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%