Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module
Merknaam: Hannstar
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
12,3 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x720 167PPI
Buitenmaatse module (mm):
302(H)x125,4(V)x14,2(D) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
850cd/m2
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 50-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Buitenapparaat met hoge helderheid Automotive Display
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
module tft lcd display
module industriële tft-display
TFT-LCD-scherm met een hoge helderheid
Productbeschrijving
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
HSD123JPW3-A15
Paneelmerk
Hannstar
Grootte (inch)
12,3 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×720 167PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
302×125,4×14,2 (H×V×D)
Weergavemodus
IPS Pro, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
292,032 (B) × 109,512 (H) mm
Responstijd
25 (Typ.)(Tr+Td) ms
Weergavekleuren
16,7M 75% NTSC
Lichtbron
11S4P WLED, 30K uur, Geen driver
Kijkhoek
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
850 cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
1500:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Buitenshuis Hoge Helderheid, Automotive Display
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -40~ 95 °C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C
 Vibratieniveau
2,9G (28,4 m/s²)
LCM Interface Type
LVDS (2 ch, 8-bit), Connector 50 pins
FPC connector
Aorora, F31L-1A7H1-21050, Pitch 0,5 mm
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 1
Gedetailleerde Afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 2
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 3
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 4
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 5
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 6
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 7
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 8
Veelgestelde Vragen
Hoge helderheid 12,3 inch Display Hannstar HSD123JPW3-A15 1920x720 850nits Automotive 3G Vibration Wide Temperature Module 9
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%