Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Çözünürlük:
3840(RGB)x2160, UHD 185PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
537,44(G)x306,8(Y) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
0cd/m2
Arayüz:
eDP (4 Şerit), HBR2 (5,4G/şerit), 30 pimli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
16 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
RGB TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
GV238QUB-N12
Panel Markası
BOE
Boyut (inç)
23.8 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB
Çözünürlük
3840(RGB)×2160, UHD 185PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
537.44(G)×306.8(Y) mm
Ekran Modu
ADS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
527.04(G)×296.46(Y) mm
Tepki Süresi
14 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
1.07B %99 sRGB
Işık Kaynağı
B/L Yok
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
0 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
10.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50 °C
LCM Arayüz Tipi
eDP (4 Hat) , HBR2 (5.4G/hat) , 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
STM, MSAK24025P30,Hatve 0.5mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%