Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Oplossing:
3840(RGB)x2160, UHD 185PPI
Buitenmaatse module (mm):
537,44(B)x306,8(H) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
0cd/m2
Interface:
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/lane), 30-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
16 -stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
RGB Vertoning van Tft Lcd
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
GV238QUB-N12
Panelmerk
BOE
Grootte (inch)
23.8 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie
3840 ((RGB) × 2160, UHD 185PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
537.44 ((W) × 306.8 ((H) mm
Afbeeldingsmodus
ADS, meestal zwart, transmittief
LCD Actief gebied ((mm)
527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Reactietijd
14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven
1.07B 99% sRGB
Lichtbron
Geen B/L
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
0 cd/m2 (type)
Stroomvoorziening
10.0V (type.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industrieel
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50 °C
LCM-interface type
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 30 pinnen
FPC-connector
STM, MSAK24025P30, Pitch 0,5 mm
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%