Marka Adı: Innolux
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
5.6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
WLED [3S5P], 20K saat, Sürücüsüz
Çözünürlük:
640(RGB)x480, VGA 143PPI, 640(RGB)x480, VGA 143PPI
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.), 200 cd/m2
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma : -20 ~ 70 °C ; Depolama : -30 ~ 80 °C
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Montaj Tipi:
Tel İlanlar
Ekran Boyutu:
126,5(G)x100(Y)x6(D) mm
İletişim arayüzü:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) 50 pinli FPC
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
126,5(G)x100(Y)x6(D) mm
Görüş Açısı:
70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10)
Arayüz:
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel PMP VOIP Telefon Görüntülü Kapı Telefonu Dijital Fotoğraf Çerçevesi
MPQ:
60 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
innolux tft LCD ekranı
Innolux Endüstriyel TFT Ekran
640x480 TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
AT056TN52 V.3
Panel markası
Innolux
Boyut (inç)
5.6 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
640 ((RGB) × 480, VGA 143PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
126.5 ((W) × 100 ((H) × 6 ((D) mm
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
112.896 ((W) × 84.672 ((H) mm
Yanıt Zamanı
10/15 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster
16.7M
Işık Kaynağı
3S5P WLED, 20K saat, Sürücü olmadan
Görme açısı
70/70/50/70 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
200 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3/5.0/15/-10V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Kontrast oranı
5001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Sanayi
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
LCM Arayüz Tipi
Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 50 pin FPC
FPC konektörü
0,5 mm.
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%