Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel
Merknaam: Innolux
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
5,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
WLED [3S5P], 20.000 uur, zonder driver
Oplossing:
640(RGB)x480, VGA 143PPI, 640(RGB)x480, VGA 143PPI
Helderheid:
200 cd/m² (standaard), 200 cd/m2
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -20 ~ 70 °C; Opslag: -30 ~ 80 °C
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Montagetype:
Draadgeleiders
Schermgrootte:
126,5(B)x100(H)x6(D) mm
Communicatie-interface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit) 50-pins FPC
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
126,5(B)x100(H)x6(D) mm
Kijkhoek:
70/70/50/70 (typ.) (CR≥10)
Interface:
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industriële PMP VOIP-telefoon Videodeurtelefoon Digitale fotolijst
MPQ:
60 stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
innolux tft lcd-display
Innolux Industrial TFT Display
640x480 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
AT056TN52 V.3
Panelmerk
Innolux
Grootte (inch)
5.6 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
640 ((RGB) × 480, VGA 143PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
126.5 ((W) × 100 ((H) × 6 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
112.896 ((W) × 84.672 ((H) mm
Reactietijd
10/15 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven
16.7M
Lichtbron
3S5P WLED, 20K uur, zonder bestuurder
Zienhoek
70/70/50/70 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
200 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3/5.0/15/-10V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Contrastverhouding
5001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industrieel
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C
LCM-interface type
Parallel RGB (1 ch, 8-bit), 50 pins FPC
FPC-connector
Afstand 0,5 mm
Details Afbeeldingen
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 0
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 1
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 2
Profiel van het bedrijf
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 3
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 4
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 5
Veelgestelde vragen
Industriële PMP VOIP-telefoon Video deurtelefoon Digitaal fotoraam Innolux AT056TN52 V.3 5,6 inch VGA 640x480 Display Panel 6
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%