Marka Adı: Sharp
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
8,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
199,5(G)x154(Y)x12,45(D) mm
Görüş Açısı:
65/65/60/55 (Tipik)(CR≥10)
Parlaklık:
330cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
keskin tft lcd ekran
sharp endüstriyel tft ekran
800x600 TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
LQ084S3LG03
Panel Markası
Sharp
Boyut (inç)
8.4 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
800(RGB)×600, SVGA 119PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
199.5(G)×154(Y) ×12.45(D) mm
Ekran Modu
TN, Normalde Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
170.88(G)×128.16(Y) mm
Tepki Süresi
35 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri
262K/16.7M
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı
65/65/60/55 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
330 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
450:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 75 °C
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 75°C
Titreşim Seviyesi
2.0G (19.6 m/s²)
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin Konnektör
FPC konnektörü
HRS, DF19G-20P-1H, Hatve 1.0mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%