Merknaam: Sharp
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
8,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Buitenmaatse module (mm):
199,5(B)x154(H)x12,45(D) mm
Kijkhoek:
65/65/60/55 (Type.) (CR≥10)
Helderheid:
330cd/m2
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Sharp TFT LCD display
scherp industriële TFT-display
800 x 600 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
LQ084S3LG03
Paneelmerk
Sharp
Grootte (inch)
8,4 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
800(RGB)×600, SVGA 119PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
199,5(B)×154(H) ×12,45(D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
170,88(B)×128,16(H) mm
Responstijd
35 (Typ.)(Tr+Td)
Weergavekleuren
262K/16,7M
Lichtbron
WLED, 50K uur, Met LED Driver
Kijkhoek
65/65/60/55 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
330 cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
450:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel
Frame Ratio
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -30 ~ 75 °C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 75°C
Vibratieniveau
2,0G (19,6 m/s²)
LCM Interface Type
FPC connector
HRS, DF19G-20P-1H, Pitch 1,0 mm
Gedetailleerde afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%