Marka Adı: Innolux
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10.1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
230,7(Y)x152,55(D) x7(D) mm
Görüş Açısı:
88/88/88/88 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
1200cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
MPQ:
28 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
innolux tft LCD ekranı
Innolux Endüstriyel TFT Ekran
10.1inch TFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
G101ICE-LH2
Panel markası
Innolux
Boyut (inç)
10.1 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
230.7 ((W) × 152.55 ((H) × 7 ((D) mm
Ekran Kipi
AAS, Normalde Siyah, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm
Yanıt Zamanı
13/12 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster
262K/16.7M
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı
88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
1200 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast oranı
8001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, Dışarıda Yüksek Parlaklık
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 ch, 6/8-bit), 30 pin Bağlantı
FPC konektörü
I-pex, 20455-030E-76, 0,5 mm'lik bir pitch
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%