Merknaam: Innolux
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Buitenmaatse module (mm):
230,7(H)x152,55(V)x7(D) mm
Kijkhoek:
88/88/88/88 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1200cd/m2
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, buiten Hoge helderheid
MPQ:
28 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
innolux tft lcd-display
Innolux Industrial TFT Display
10.1 inch TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
G101ICE-LH2
Paneelmerk
Innolux
Grootte (inch)
10,1 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1280(RGB)×800, WXGA 149PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
230,7 (B)×152,55 (H) ×7 (D) mm
Weergavemodus
AAS, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
216,96 (B)×135,6 (H) mm
Responstijd
13/12 (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren
262K/16,7M
Lichtbron
WLED, 50K uur, Met LED Driver
Kijkhoek
88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
1200 cd/m² (Typ.)
Voeding
5,0V (Typ.)
Contrastverhouding
800:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Frame Ratio
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -40 ~ 85 °C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80°C
LCM Interface Type
FPC connector
I-pex, 20455-030E-76, Pitch 0,5 mm
Gedetailleerde Afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde Vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%